Socios i reprezentacja Portugalii tworzą token kibica

25 czerwca 2021

Platforma poinformowała, że ​​sprzedaż wszystkich fanowskich tokenów wygenerowała w 2021 roku ponad 150 milionów dolarów.

Oparta na Blockchain platforma sportowa Chiliz nawiązała współpracę z Portugalską Federacją Piłki Nożne w celu udostępnienia tokenów fanów na Socios. W ciągu najbliższych kilku dni platforma uruchomi tokeny dla reprezentacji Portugalii, znanej również jako A Seleção lub „The Selection”. Podobnie jak w przypadku wcześniej tokenizowanych franczyz sportowych, cyfrowa kolekcja zostanie wybita na blockchainie Chiliz i pozwoli posiadaczom tokenów na głosowanie w ankietach i zdobywanie nagród VIP.

– Uruchomienie $POR Fan Token pozwoli nam stworzyć nowe sposoby docierania do naszych fanów i interakcji z nimi w nowy i innowacyjny sposób – powiedział dyrektor marketingu Portugalskiej Federacji Piłkarskiej, Nuno Moura. – Stworzy to nowe możliwości zaangażowania fanów z portugalskim zespołem, zapewniając im ekskluzywne korzyści, przeżycia i nagrody – dodał.

Podczas gdy Chiliz poprzez Socios nawiązała współpracę z najważniejszymi markami w sporcie, aby wypuścić tokeny fanów, firmy kryptograficzne i blockchain wciąż walczą o podpisanie umów licencyjnych z franczyzami sportowymi w Europie i na całym świecie. Na początku czerwca 2021 r. Francuska Federacja Piłki Nożnej ogłosiła, że ​​uruchomi oficjalne tokeny graczy, które nie są wymienialne, lub NFT, z opartą na blockchain grze fantasy „Sorare”. Z kolei W Stanach Zjednoczonych podobne partnerstwa z Socios nawiązały drużyna koszykówki Philadelphia 76ers oraz drużyna New Jersey Devils z National Hockey League.

Socios jest pierwszą na świecie aplikacją, która daje użytkownikowi realny wpływ na decyzje dotyczące jego ulubionego sportu, ligi czy też drużyny. Jako przykład można podać kibiców Juventusu, którzy za pośrednictwem platformy wybrali design oficjalnego autokaru pierwszej drużyny. Na posiadaczy Fan Tokenów czekają również dodatkowe benefity – nagrody VIP, ekskluzywne promocje i zniżki od klubu i sponsorów oraz specjalnie oznakowanych „super-fanów”. Socios.com współpracuje z najlepszymi zespołami na świecie, takimi jak FC Barcelona, Juventus, AC Milan, Paris Saint-Germain, AS Roma, Atlético Madryt czy Galatasaray, alei drużynami esportowymi czy Professional Fighters League.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0