Szef Coinbase ostrzega przed zmiennością cen kryptowalut

20 grudnia 2020

W związku z ostatnimi wzrostami Bitcoina Brian Armstrong ostrzegł młodych stażem użytkowników giełd krypto przed krótkoterminowym inwestowaniem.

W umieszczonym na swoim blogu poście szef wiodącej giełdy kryptowalut powiedział, że on i jego firma mają „długoterminową perspektywę rynku”, podkreślając jednocześnie, że inwestowanie w kryptowaluty „nie jest pozbawione ryzyka”. „Chociaż zawsze cieszymy się, że rośnie zainteresowanie kryptowalutami, ważne jest również, aby podkreślić, że jest to nie tylko czas dużych wolumenów, ale także sporcej zmienności cen” – napisał Armstrong. Dyrektor Coinbase zauważył również,. że “rynek może poruszać się w obu kierunkach znacznie szybciej niż rynki akcji”.

Ponadto Armstrong ostrzegł inwestorów, którzy mogą skupia swoje dziłaniana krótkoterminowych spekulacjach. Zachęcił do tego by poszukiwać zasobów, w które warto jes inwestować długoterminowo, a także by w razie wątpliwości konsultowali się z ekspertami finansowymi w celu lepszego zrozumienia branży kryptowalut.

Wspomniał również o wielu awariach Coinbase, jakie miały miejsce w tym roku. Miały one miejsce, ponieważ giełda z trudem nadążała za zalewem inwestorów, którzy chciali szybko kupić kryptowaluty i tym samym wykorzystać wysoką zmienność kursową bitcoina. „Chociaż czasami możemy nie dać rady obsłużyć tylu zleceń, zawsze dokładamy starań, by zaradzić naszym niedociągnięciom i przejrzyście przekazywać wszelkie informacje, których nasi klienci potrzebują, aby bezpiecznie zarządzać swoimi kontami i podejmować świadome decyzje handlowe” – napisał Armstrong.

Coinbase to cyfrowy kantor wymiany walut pośredniczący w wymianach Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin, Tezos i wielu innych kryptowalut z walutami fiducjarnymi w około 32 krajach oraz transakcjami i przechowywaniem bitcoinów w 190 krajach na całym świecie. Platforma posiada dwa podstawowe produkty: Global Digital Asset Exchange (GDAX) do handlu różnymi aktywami cyfrowymi na swojej profesjonalnej platformie handlu aktywami oraz brokera detalicznego dla użytkowników Bitcoin, Bitcoin Cash, Ether, Ethereum Classic i Litecoin. Coinbase oferuje również interfejs API dla programistów i handlowców do tworzenia aplikacji i przyjmowania płatności w obu walutach cyfrowych.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0