Three Arrows Capital może zostać zlikwidowane

30 czerwca 2022

27 czerwca 2022 r. sąd na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych nakazał likwidację firmy Three Arrows Capital z siedzibą w Singapurze.

Three Arrows Capital jest singapurskim funduszem hedgingowym kryptowalutowym założonym w 2012 roku przez Kyle’a Daviesa i Su Zhu. Firma nie spełniła wezwań do uzupełnienia depozytów zabezpieczających od swoich kredytodawców w obliczu ogromnego spadku rynku w 2022 roku, kiedy Bitcoin spadł poniżej 20 tys. dolarów po raz pierwszy od dwóch lat. Firma pożyczyła BTC od firmy BlockFi udzielającej pożyczek kryptowalutowych, ale nie była w stanie uzupełnić depozytu zabezpieczającego z powodu rynku niedźwiedzia.

Tymczasem założyciele firmy zapewniają klientów, że dołożą wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązanie, które rozwiąże finansowe problemy przedsiębiorstwa. – Three Arrows Capital wynajęło doradców prawnych i finansowych, aby przeanalizować takie rozwiązania, jak sprzedaż aktywów czy pakiet ratunkowy od innej firmy – powiedział Kyle Davies. – Zawsze wierzyliśmy w kryptowaluty i nadal tak jest – dodał.

Wiadomość o potencjalnej likwidacji Three Arrows Capital pojawia się w momencie, gdy giełda kryptowalutowa Voyager Digital poinformowała o niewykonaniu zobowiązania wobec przedsiębiorstwa za niespłacenie przez nią pożyczki w wysokości 15 250 BTC i 350 milionów USD Coin.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0