Three Arrows Capital może zostać zlikwidowane

27 czerwca 2022 r. sąd na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych nakazał likwidację firmy Three Arrows Capital z siedzibą w Singapurze.

Three Arrows Capital jest singapurskim funduszem hedgingowym kryptowalutowym założonym w 2012 roku przez Kyle’a Daviesa i Su Zhu. Firma nie spełniła wezwań do uzupełnienia depozytów zabezpieczających od swoich kredytodawców w obliczu ogromnego spadku rynku w 2022 roku, kiedy Bitcoin spadł poniżej 20 tys. dolarów po raz pierwszy od dwóch lat. Firma pożyczyła BTC od firmy BlockFi udzielającej pożyczek kryptowalutowych, ale nie była w stanie uzupełnić depozytu zabezpieczającego z powodu rynku niedźwiedzia.

Tymczasem założyciele firmy zapewniają klientów, że dołożą wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązanie, które rozwiąże finansowe problemy przedsiębiorstwa. – Three Arrows Capital wynajęło doradców prawnych i finansowych, aby przeanalizować takie rozwiązania, jak sprzedaż aktywów czy pakiet ratunkowy od innej firmy – powiedział Kyle Davies. – Zawsze wierzyliśmy w kryptowaluty i nadal tak jest – dodał.

Wiadomość o potencjalnej likwidacji Three Arrows Capital pojawia się w momencie, gdy giełda kryptowalutowa Voyager Digital poinformowała o niewykonaniu zobowiązania wobec przedsiębiorstwa za niespłacenie przez nią pożyczki w wysokości 15 250 BTC i 350 milionów USD Coin.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0