Togg angażuje Metaco do przechowywania i zarządzania kryptowalutami

12 stycznia 2023

Turecka firma motoryzacyjna poinformowała o nawiązaniu współpracy z Metaco, dostawcą technologii orkiestracji przechowywania aktywów cyfrowych, w celu zabezpieczenia swojego otwartego ekosystemu mobilności zbudowanego na Avalanche. 

Platforma Mobility-as-a-Service firmy Togg, znana pod nazwą Mobility Ecosystem, ma na celu dostarczenie inteligentnych, napędzanych kontraktami przypadków użycia – w tym tokenizacji usług mobilnych, oceny śladu CO2 i własności tokenów niezbywalnych (NFT) – dla użytkowników w Turcji i Europie.

W ramach projektu wykorzystana zostanie platforma Harmonize do przechowywania i zarządzania aktywami cyfrowymi firmy Togg. – Tokeny cyfrowe obsługujące blockchain pozwalają na przechowywanie i przesyłanie danych i innych aktywów w szybki, bezpieczny i ekologiczny sposób. Umożliwiamy to dzięki wykorzystaniu technologii opracowanych przez Metaco – powiedział prezes Togg M. Gürcan Karakas

Hostowana w IBM Cloud platforma Metaco zapewnia firmie Toggo całkowitą kontrolę nad zaszyfrowanymi danymi, obciążeniami roboczymi i kluczami szyfrowania. Harmonize zostało wyposażone w standardy zgodności stosowane przez banki Tier 1 mające do czynienia z cyfrowymi aktywami.

To nie pierwszy przypadek, kiedy firma z branży motoryzacyjnej podejmuje współpracę z podmiotem z branży aktywów cyfrowych. W ostatnim czasie niemiecki producent samochodów BMW poinformował o partnerstwie z dwiema firmami blockchain – Coinweb i BNB Chain – w celu poprawy swojego program lojalnościowy dla klientów z Tajlandii. Pierwsza faza inicjatywy skupia się na integracji zdecentralizowanej technologii w automatyzacji codziennych operacji manualnych BMW. W drugiej fazie projektu Coinweb opracuje dostosowaną aplikację Web3 dla programu lojalnościowego klientów BMW.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0