Voyager Digital partnerem brokerskim kryptowalut dla National Women’s Soccer League

16 grudnia 2021

Dzięki platformie transakcyjnej na kryptowalutowe konto piłkarek trafi znaczna kwota.

14 grudnia 2021 r. przedstawiciele Voyager Digital poinformowali, że firma stanie się pierwszym partnerem Narodowej Kobiecej Ligi Futbolowej (NWSL) w zakresie pośrednictwa w handlu kryptowalutami w ramach wieloletniej umowy. Znaczna część inwestycji będzie finansować konta kryptowalutowe graczy. Oczekuje się, że pd 2022 roku w Lidze funkcjonowac będzie 12 drużyn piłkarskich. Oznacza to, że z efektów partnerstwa będzie mogło docelowo skorzystać 312 osób.

– Inwestycja Voyagera w ligę jest szczególnie innowacyjna, ponieważ wspólnie zaprojektowaliśmy partnerstwo, aby uwzględnić bezpośrednie środki finansowe dla każdego z naszych graczy, a także edukację na temat rewolucyjnych zmian zachodzących w cyfrowych aktywach – powiedziała tymczasowa dyrektor generalna NWSL Marla Messing.

W ramach umowy z Voyager Digital, jeden gracz z każdej z drużyn NWSL będzie działał jako ambasador, uczestnicząc w wydarzeniach edukacyjnych i tworząc treści związane z kryptowalutami. Giełda poinformowała, że będzie oferować „kluczowe lekcje i narzędzia”, które mają pomoc graczom w rozwijaniu długoterminowych możliwości rozwoju finansowego po zakończeniu ich kariery sportowej.

W ostatnim czasie wiele firm i platform kryptowalutowych nawiązało współpracę z organizacjami sportowymi na całym świecie. Z dnia na dzień przestrzeń ta rozszerza się i dla wielu podmiotów bycie sponsorem staje się coraz bardziej opłacalne. Przypomnijmy, że Voyager od października 2021 r. jest brokerem kryptowalutowym i międzynarodowym partnerem dla drużyny koszykarskiej Dallas Mavericks. Z kolei w czerwcu 2021 r. giełda derywatów kryptowalutowych FTX ogłosiła, że została oficjalnym sponsorem Major League Baseball w czerwcu.

Założony w 2018 roku Voyager Digital oferuje obecnie ponad 60 aktywów cyfrowych do handlu w swojej aplikacji mobilnej. W październiku 2021 r. platforma ogłosiła, że otrzymała dofinansowanie w wysokości 75 milionów dolarów od firmy zajmującej się handlem ilościowym kryptowalutami i dostawcy płynności Alameda Research.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0