Zysk Pandora Finance pomaga w prowadzeniu otwartego protokołu finansowego

16 czerwca 2021

Zdecentralizowana platforma dla rzeczywistych aktywów wspieranych przez NFT, niedawno zakończyła wielomilionową rundę seed, wspieraną przez niektóre z największych firm venture capital w przestrzeni blockchain.

– Adopcja nigdy nie została naruszona i nigdy nie została zatrzymana. Właściwy produkt zawsze zostaje przyjęty, niezależnie od warunków rynkowych – powiedział Pushkar Vohra, dyrektor generalny Pandora Finance.

W wywiadzie dla serwisu Cointelegraph Vohra przedstawił wizję swojej firmy – a mianowicie, w jaki sposób Pandora Finance ma na celu stworzenie pomostu między niepłynnym światem rzeczywistych aktywów a blockchainem. Vohra uważa, że ​​przepaść między tymi dwiema domenami stanowi jedno z największych wyzwań związanych z przyjęciem zdecentralizowanych technologii. – Jesteśmy dobrze przygotowani do rozwiązania tego problemu – powiedział. – Istnieje około 300 bilionów dolarów rzeczywistych aktywów, które są niepłynne. Wizją Pandory jest połączenie tych zasobów poza łańcuchem z ekosystemem w sieci za pomocą skutecznego modelu biznesowego – podkreślił.

Model biznesowy Pandory obraca się wokół tokenizacji aktywów niepłynnych, co pozwoliłoby na ich obrót i posiadanie w bezpieczny, zdecentralizowany sposób. Proces ten jest realizowany za pomocą rozwiązania oprogramowania pośredniczącego opartego na niezamiennych tokenach lub NFT. Zamiast konkurować z innymi rynkami NFT o płynność, celem Pandory jest pomoc tym rynkom w rozwoju poprzez zapewnienie większej płynności.

– Jest jeszcze wiele do zrobienia, zanim tradycyjne finanse – i biliony dolarów tam uwięzionych – zdołają przyjąć obietnicę decentralizacji o otwartych finansach. Brak innowacji i istniejące od dziesięcioleci systemy mogą uniemożliwić transformację tradycyjnych rynków finansowych – twierdzi Vohra.

Vohra zachwalał narzędzie piNFT swojej firmy jako sposób na zwiększenie płynności aktywów w świecie rzeczywistym, co uważa za niezbędne do rozkwitu otwartych finansów. – W Pandorze coraz bardziej pracujemy nad wspieraniem adopcji otwartych finansów dzięki naszym najnowszym innowacjom – zapewnił. -Istnieje wiele aktywów, których nasze tradycyjne instytucje finansowe nie rozpoznają. Istnieje też centralizacja decyzji dotyczących klasyfikacji aktywów i handlu nimi. Pandora pomoże użytkownikom końcowym poszerzyć horyzont rozpoznawania aktywów w świecie rzeczywistym i wzbudzania w nich płynności za pośrednictwem piNFT – wyjaśnił.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0