Binance jest już zarejestrowane w Polsce

19 stycznia 2023

Zgodnie z nowymi wymogami regulacyjnymi polscy użytkownicy będą musieli podpisać nowe warunki z Binance Polska, aby nadal korzystać z usług firmy.

18 stycznia 2023 r. giełda kryptowalutowa poinformowała o swoich planach dotyczących obecności na polskim rynku. Binance Poland sp. z o.o., polski oddział Binance, ma przestrzegać polskich standardów regulacyjnych dla dostawców usług w zakresie wirtualnych aktywów (VASP), które wymagają od polskich użytkowników podpisania nowych warunków z Binance Poland, aby mogli oni nadal korzystać z usług firmy. 

Kirył Khomiakow, szef Binance na Ukrainie i w Europie Wschodniej, stwierdził, że firma wierzy, że skuteczne regulacje są niezbędne do przyjęcia aktywów cyfrowych w głównym nurcie. Podkreślił również zaangażowanie Binance w bezpieczeństwo i ścisłe przestrzeganie wymogów Know Your Customer. – Przemysł kryptowalutowy potrzebuje skutecznej i odpowiedniej regulacji, aby pomóc w przyjęciu aktywów cyfrowych w głównym nurcie. Jesteśmy głęboko przekonani, że stabilne środowisko regulacyjne może wspierać innowacje i jest niezbędne do ustanowienia zaufania w branży i długoterminowego wzrostu – dodał.

Country manager Binance na Polskę, Katarzyna Wabik, podkreśliła, że przedsiębiorstwo działa w spełni zghodnie z polskimi standardami dla VASP. Obecnie firma skupia się na udanej migracji użytkowników do polskiego podmiotu, rozwoju lokalnych operacji i rekrutacji nowych pracowników.

Na chwilę obecną Binance działa w kilku krajach członkowskich Unii Europejskiej, w tym we Francji, Włoszech, na Litwie, w Hiszpanii, na Cyprze, w Szwecji oraz w Polsce. Warto w tym miejscu przypomnieć, że na początku stycznia 2023 r. szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego przyznał tamtejszemu oddziałowi Binance zgodę na zarządzanie i handel walutami cyfrowymi.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0