Binance uruchomiło Binance Bridge 2.0

30 marca 2022

Usługa pozwoli użytkownikom na pomostowanie aktywów z dowolnego blockchaina do BNB Chain.

Scentralizowana giełda kryptowalutowa Binance ogłosiła wprowadzenie Binance Bridge 2.0. Funkcja ta umożliwia użytkownikom pomostowanie aktywów z dowolnego blockchaina, w tym tokenów nienotowanych w aplikacji Binance, do łańcucha BNB. Pomostowane tokeny notowane na Binance będą przechowywane w portfelu Funding lub Spot Wallet, natomiast nienotowane pomostowane tokeny będą przenoszone wyłącznie do portfela Funding Wallet.

Użytkownicy mogą wprowadzać lub wyprowadzać tokeny pomiędzy swoimi rodzimymi blockchainami a BNB Chain za pomocą zwykłych funkcji wpłat i wypłat. W przyszłości Binance planuje również stworzenie lepszej wersji swojej aplikacji mobilnej, aby umożliwić użytkownikom ułatwienie takiej konwersji za pomocą jednego kliknięcia. Odnosząc się do rozwoju,

– Dzięki Binance Bridge 2.0 możemy sprawić, że zdecentralizowane finanse staną się dostępne dla większej grupy odbiorców na całym świecie, jednocześnie zapewniając bezproblemowe doświadczenie użytkownika, które oferują scentralizowane finanse. Już teraz widzimy to dzięki ogromnej adopcji mini-aplikacji PancakeSwap – powiedział Mayur Kamat, szef produktu w Binance.

Binance wdrożyło również zupełnie nowy, zautomatyzowany system kontroli obiegu tokenów w Binance Bridge 2.0. Giełda nie będzie utrzymywać nadwyżki tokenów pegged, znanych również jako aktywa opakowane, z wyjątkiem wielkości bufora w gorących portfelach. Zamiast tego, będzie drukować dodatkowe tokeny, gdy użytkownicy wycofają tokeny pegged do inteligentnego łańcucha BNB.

Firma zaznaczyła, że wszystkie inne obiegi będą wspierane przez rodzime tokeny zdeponowane przez użytkowników z oryginalnych blockchainów. Gdy użytkownicy chcą przejść z tokenów pegged z powrotem na tokeny oryginalne, mogą zdeponować tokeny pegged w Binance i wypłacić tokeny oryginalne. Jednocześnie nadmiarowe tokeny zostaną przeniesione do zimnego portfela i automatycznie spalone.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0