Bit2Me i Mastercard wprowadzają kartę debetową z kryptowalutowym cashbackiem

15 lutego 2023

Nowa karta debetowa opiera się na technologii już istniejącej w istniejącej karcie kryptowalutowej Bit2Me, ale tym razem jej posiadacze są uprawnieni do uzyskania do 9% kryptowalutowego cashbacku.

Oryginalna karta Bit2Me działa dla swoich użytkowników za pośrednictwem sieci Mastercard, która gości miliony firm na całym świecie. Aktualizacja daje użytkownikom do 9% kryptowalutowego cashbacku za wszystkie zakupy dokonane za pomocą karty online lub w sklepie.

Leif Ferreira, dyrektor generalny i współzałożyciel Bit2Me, wyjaśnił, że wykorzystanie znanych już narzędzi finansowych Web2, takich jak karty debetowe i kredytowe, może przyczynić się do większej adopcji tej technologii. – Chodzi o to, aby każdy użytkownik z dowolnego miejsca na świecie miał łatwy dostęp do nieograniczonego świata usług finansowych Web3, za naciśnięciem przycisku – dodał.

Tymczasem firma planuje dodać dodatkowe waluty w ciągu roku. Bit2Me jest obecnie dostępny dla użytkowników w 69 krajach na całym świecie. Jednak użytkownicy w Europejskim Obszarze Gospodarczym mogą ubiegać się tylko o wirtualną wersję karty.

W lipcu 2022 r. Bit2Me udzieliło pomocy 100 tys. zablokowanym inwestorom na platformie po tym, jak zostali odcięci od nieistniejącej lokalnej hiszpańskiej platformy handlowej 2gether. Mastercard był również aktywny w oferowaniu nowych usług i możliwości dla użytkowników i klientów w przestrzeni Web3. Wybrał co najmniej siedem startupów blockchain i kryptowalut, które mają być częścią jego programu akceleracyjnego fintech w ciągu ostatniego roku. Przedsiębiorstwo współpracowało również z firmą Polygon w celu uruchomienia programu akceleracyjnego dla muzyków Web3, skupiającego się na połączeniu branży muzycznej i nowych technologii.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0