BlockFi złożyło wniosek o zwrot zamrożonych kryptowalut użytkownikom portfeli

21 grudnia 2022

Kryptowalutowy pożyczkodawca zwrócił się do amerykańskiego sądu upadłościowego o upoważnienie do zwrotu użytkownikom kryptowalut przechowywanych w portfelach BlockFi.

Bankrutująca platforma pożyczek kryptowalutowych BlockFi złożyła wniosek o umożliwienie swoim użytkownikom wycofanie aktywów cyfrowych obecnie zablokowanych w portfelach BlockFi.  We wniosku złożonym 19 grudnia 2022 r. w amerykańskim sądzie upadłościowym w okręgu New Jersey, pożyczkodawca poprosił sąd o upoważnienie do honorowania wypłat klientów z kont portfeli, które zostały zamrożone na platformie od 10 listopada 2022 r. We wniosku poproszono również o pozwolenie na aktualizację interfejsu użytkownika, aby prawidłowo odzwierciedlić transakcje od momentu wstrzymania platformy.

Jak zapewniają przedstawiciele BlockFi, wniosek nie będzie miał wpływu na wypłaty lub transfery z BlockFi Interest Accounts, które pozostają wstrzymane. Platforma pożyczkowa zasygnalizowała również zamiary ubiegania się o podobną ulgę od Sądu Najwyższego Bermudów w odniesieniu do rachunków BlockFi Wallet Accounts przechowywanych w BlockFi International Ltd.

Zgodnie z dokumentami sądowymi, przesłuchanie w celu podjęcia decyzji, czy wniosek zostanie przyznany, odbędzie się 9 stycznia 2023 roku. Osobne przesłuchanie dotyczące kont portfeli przechowywanych w BlockFi International Ltd ma trafić do Sądu Najwyższego Bermudów 13 stycznia.

Przypomnijmy, że 11 listopada 2022 r. przedsiębiorstwo wstrzymało wypłatyi poprosiło swoich  klientów, aby nie wpłacali żadnych środków na portfele BlockFi lub rachunki odsetkowe Do 28 listopada 2022 r. BlockFi złożył wniosek o upadłość dla firmy i jej ośmiu spółek zależnych. BlockFi International złożyło wniosek o upadłość w Sądzie Najwyższym Bermudów tego samego dnia.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0