Coinbase uniemożliwia handlowanie stablecoinem BUSD

13 marca 2023

13 marca 2023 r, amerykańska giełda kryptowalut poinformowała, że zawiesiła handel dla Binance USD.

W ogłoszeniu z 27 lutego firma podała „standardy notowań” jako przyczynę swojej decyzji. „Regularnie monitorujemy aktywa na naszej giełdzie, aby zapewnić, że spełniają one nasze standardy notowań. Na podstawie naszych ostatnich przeglądów, Coinbase zawiesi handel dla Binance USD (BUSD) w dniu 13 marca 2023 r., lub około godziny 12:00 ET” – napisano.

Decyzja dotyczy Coinbase.com (prostego i zaawansowanego), Coinbase Pro, Coinbase Exchange i Coinbase Prime. 13 marca Coinbase zapewnił swoich klientów, że ich fundusze BUSD pozostaną dla nich dostępne i będą oni mieli możliwość wycofania swoich środków w dowolnym momencie.

„Nasza determinacja, aby zawiesić handel dla BUSD, opiera się na naszych własnych wewnętrznych procesach monitorowania i przeglądu. Podczas przeglądu BUSD ustaliliśmy, że nie spełnia on już naszych standardów notowań i zostanie zawieszony” – napisano w komunikacie.

8 marca Coinbase wprowadził nowe rozwiązanie biznesowe o nazwie wallet-as-a-service (WaaS), aby pomóc przedsiębiorstwom w oferowaniu portfeli Web3 swoim klientom. WaaS zapewnia konfigurowalne portfele on-chain za pośrednictwem infrastruktury technicznej, umożliwiając przedsiębiorstwom tworzenie i uruchamianie tych portfeli. Dodatkowo, interfejs programowania aplikacji portfela dostarczony przez WaaS pozwala przedsiębiorstwom tworzyć portfele do prostego wprowadzania klientów, programów lojalnościowych lub zakupów w grze.

11 marca Coinbase zapewnił klientów, że jego usługi stakingowe będą kontynuowaoferowanych przez scentralizowanych dostawców.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0