Coinbase z rekordowymi wynikami za IV kwartał 2022 r.

22 lutego 2023

Amerykańska giełda kryptowalut pobiła oczekiwania dotyczące przychodów w czwartym kwartale 2022 roku, ale nadal odnotowywała spadek wolumenu transakcji.

Przychody netto dla giełdy wyniosły 605 milionów dolarów za kwartał, bijąc 589 milionów dolarów przychodów szacowanych przez analityków z Wall Street. Wolumen transakcji spadł o 12% w porównaniu z poprzednim kwartałem, jednak firma wskazała na 34% wzrost przychodów z subskrypcji i usług jako przyczynę 5% wzrostu całkowitych przychodów w kwartale.

Podczas gdy Coinbase wyrazilo przekonanie, że produkty stakingowe firmy nie są papierami wartościowymi, przychody ze stakingu spadły w porównaniu z poprzednim kwartałem, ponieważ spadek cen kryptowalut przeważył nad wzrostem sald staked we wszystkich tokenach kryptowalutowych.

Giełda jest obecnie nadzorowana przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd w sprawie jej produktów stakingowych. Jak podkreslają jej przedstawiciele, 2022 był „trudnym rokiem dla rynków kryptowalutowych”, z istotnymi wydarzeniami makroekonomicznymi i wydarzeniami takimi jak bankructwa kryptowalutowego funduszu hedgingowego Three Arrows Capital i giełd Voyager i Celsius.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0