Coincover pozyskało 30 milionów dolarów finansowania

27 lutego 2023

Londyńska firma zajmująca się ochroną aktywów cyfrowych zabezpieczyła 30 milionów dolarów w rundzie finansowania prowadzonej przez Foundation Capital z inwestycją follow-on od CMT Digital.

Fundusze zostaną wykorzystane do skalowania działalności, napędzania rekrutacji, opracowywania nowych produktów i tworzenia partnerstw, aby pomóc wzmocnić bezpieczeństwo ekosystemu kryptowalut, zapewniając tym samym jeszcze bardziej kompleksową ochronę firmom i osobom posiadającym aktywa cyfrowe.

Coincover został założony w 2018 roku i uruchomiony w 2019 roku w celu zapewnienia zaufania dla branży aktywów cyfrowych. Firma współpracuje już z ponad 300 przedsiębiorstwami, w tym giełdami, portfelami, funduszami hedgingowymi, biurami rodzinnymi, bankami i wieloma opiekunami aktywów cyfrowych.

Coincover zamierza rozwiązać problemy bezpieczeństwa nękające branżę aktywów cyfrowych, oferując firmom rozwiązanie, które chroni zarówno przed zagrożeniami cybernetycznymi, jak i ludzkimi błędami. Przedsiębiorstwo ma na celu położenie fundamentów pod bardziej dojrzały i godny zaufania sektor poprzez ograniczenie oszustw i nieuczciwych działań. Firma twierdzi również, że nie tylko zmniejsza ryzyko związane z przenoszeniem i przechowywaniem kryptowalut, ale także zmienia postrzeganie aktywów cyfrowych i sprzyja zwiększonemu zaufaniu do branży.

  • W Coincover jesteśmy dumni z tego, że możemy zapobiec utracie przez użytkowników dostępu do ich kryptowalut, czy to przez błąd, czy nieszczęście bycia celem złośliwych hakerów internetowych. Dzięki nowemu finansowaniu możemy doładować naszą usługę dla wszystkich istniejących i przyszłych klientów – budując lepszy i bardziej dojrzały ekosystem aktywów cyfrowych w procesie. – mówi współzałożyciel i dyrektor generalny Coincover David Janczewski.
We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0