Coincover pozyskało 30 milionów dolarów finansowania

Londyńska firma zajmująca się ochroną aktywów cyfrowych zabezpieczyła 30 milionów dolarów w rundzie finansowania prowadzonej przez Foundation Capital z inwestycją follow-on od CMT Digital.

Fundusze zostaną wykorzystane do skalowania działalności, napędzania rekrutacji, opracowywania nowych produktów i tworzenia partnerstw, aby pomóc wzmocnić bezpieczeństwo ekosystemu kryptowalut, zapewniając tym samym jeszcze bardziej kompleksową ochronę firmom i osobom posiadającym aktywa cyfrowe.

Coincover został założony w 2018 roku i uruchomiony w 2019 roku w celu zapewnienia zaufania dla branży aktywów cyfrowych. Firma współpracuje już z ponad 300 przedsiębiorstwami, w tym giełdami, portfelami, funduszami hedgingowymi, biurami rodzinnymi, bankami i wieloma opiekunami aktywów cyfrowych.

Coincover zamierza rozwiązać problemy bezpieczeństwa nękające branżę aktywów cyfrowych, oferując firmom rozwiązanie, które chroni zarówno przed zagrożeniami cybernetycznymi, jak i ludzkimi błędami. Przedsiębiorstwo ma na celu położenie fundamentów pod bardziej dojrzały i godny zaufania sektor poprzez ograniczenie oszustw i nieuczciwych działań. Firma twierdzi również, że nie tylko zmniejsza ryzyko związane z przenoszeniem i przechowywaniem kryptowalut, ale także zmienia postrzeganie aktywów cyfrowych i sprzyja zwiększonemu zaufaniu do branży.

  • W Coincover jesteśmy dumni z tego, że możemy zapobiec utracie przez użytkowników dostępu do ich kryptowalut, czy to przez błąd, czy nieszczęście bycia celem złośliwych hakerów internetowych. Dzięki nowemu finansowaniu możemy doładować naszą usługę dla wszystkich istniejących i przyszłych klientów – budując lepszy i bardziej dojrzały ekosystem aktywów cyfrowych w procesie. – mówi współzałożyciel i dyrektor generalny Coincover David Janczewski.
We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0