CoinFund zainwestuje 250 mln dolarów w startupy kryptowalutowe

10 listopada 2022

Amerykańska firma inwestycyjna ujawniła plany sprzedaży niezarejestrowanych papierów wartościowych o łącznej wartości 250 milionów dolarów, zabezpieczając fundusze na dalsze inwestycje w startupy kryptowalutowe.

Zgodnie z dokumentami złożonymi przez firmę w krajowej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, przedsiębiorstwo wykorzysta trzy podmioty do zebrania funduszy, a mianowicie CoinFund Seed IV Onshore LP, CoinFund Seed IV LP i CoinFund Seed IV Offshore LP, zbierając odpowiednio 100 milionów dolarów, 130 milionów dolarów i 20 milionów dolarów. 

Utworzony w 2015 roku CoinFund jest kryptowalutową firmą inwestycyjną i zarejestrowanym doradcą inwestycyjnym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w zarządzaniu portfelem, projektowaniu tokenów, zdecentralizowanych sieci, badaniach, handlu, strukturze rynku, inżynierii, strategii marki, prawie, a także regulacji.

W ostatnim czasie firma uruchomiła nowe wczesne stadium Web3 venture fund warte łącznie 300 milionów dolarów i wspierane przez połączenie wyrafinowanych inwestorów instytucjonalnych, biur rodzinnych i założycieli kryptowalut. “Uruchomienie Ventures I pokazuje pozytywny pogląd CoinFund na możliwość tworzenia wartości z budowy i inwestowania w infrastrukturę kryptowalutową w miarę materializacji adopcji web3. Firma z dumą kontynuuje wspieranie i rozwijanie tego, co uważa za najbardziej obiecujące projekty i talenty w tych trudnych warunkach rynkowych i poza nimi” – napisano w komunikacie.

Portfel CoinFund obejmuje udziały w firmach skoncentrowanych na kryptowalutach, takich jak platforma infrastruktury blockchain Blockdaemon, specjalista od kolekcjonowania cyfrowego Dapper, rynek tokenów niefunkcjonalnych (NFT) Rarible i protokół sieciowy Polkadot.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0