CoinFund zainwestuje 250 mln dolarów w startupy kryptowalutowe

Amerykańska firma inwestycyjna ujawniła plany sprzedaży niezarejestrowanych papierów wartościowych o łącznej wartości 250 milionów dolarów, zabezpieczając fundusze na dalsze inwestycje w startupy kryptowalutowe.

Zgodnie z dokumentami złożonymi przez firmę w krajowej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, przedsiębiorstwo wykorzysta trzy podmioty do zebrania funduszy, a mianowicie CoinFund Seed IV Onshore LP, CoinFund Seed IV LP i CoinFund Seed IV Offshore LP, zbierając odpowiednio 100 milionów dolarów, 130 milionów dolarów i 20 milionów dolarów. 

Utworzony w 2015 roku CoinFund jest kryptowalutową firmą inwestycyjną i zarejestrowanym doradcą inwestycyjnym. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w zarządzaniu portfelem, projektowaniu tokenów, zdecentralizowanych sieci, badaniach, handlu, strukturze rynku, inżynierii, strategii marki, prawie, a także regulacji.

W ostatnim czasie firma uruchomiła nowe wczesne stadium Web3 venture fund warte łącznie 300 milionów dolarów i wspierane przez połączenie wyrafinowanych inwestorów instytucjonalnych, biur rodzinnych i założycieli kryptowalut. “Uruchomienie Ventures I pokazuje pozytywny pogląd CoinFund na możliwość tworzenia wartości z budowy i inwestowania w infrastrukturę kryptowalutową w miarę materializacji adopcji web3. Firma z dumą kontynuuje wspieranie i rozwijanie tego, co uważa za najbardziej obiecujące projekty i talenty w tych trudnych warunkach rynkowych i poza nimi” – napisano w komunikacie.

Portfel CoinFund obejmuje udziały w firmach skoncentrowanych na kryptowalutach, takich jak platforma infrastruktury blockchain Blockdaemon, specjalista od kolekcjonowania cyfrowego Dapper, rynek tokenów niefunkcjonalnych (NFT) Rarible i protokół sieciowy Polkadot.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0