Crypto.com inwestuje 145 mln dolarów w biuro w Paryżu

Singapurska giełda kryptowalut wybrała stolicę Francji jako swoją europejską siedzibę.

Giełda kryptowalut z siedzibą w Singapurze ogłosiła 12 października 2022 r., że jej nowa siedziba regionalna odzwierciedla jej długoterminowe zaangażowanie we Francji i że planuje zatrudnić kolejnych pracowników, aby rozwijać swoje europejskie operacje. Dodatkowe zasoby zostaną przeznaczone na zwiększenie obecności marki Crypto.com poprzez zaangażowanie klientów i inicjatywy edukacyjne.

Crypto.com wybrał stolicę Francji jako swoją europejską bazę zaledwie kilka tygodni po tym, jak giełda zapewniła sobie zatwierdzenia regulacyjne w tym kraju. 28 września przedsiębiorstwo zostało oficjalnie uznane za Digital Asset Service Provider przez francuskiego regulatora rynku Autorité des Marchés Financiers. W tym samym miesiącu giełda otrzymała zgodę od Autorité de Contrôle Prudentiel et de Résolution, który jest odpowiedzialny za monitorowanie działalności bankowej i ubezpieczeniowej w tym kraju.

Założony w 2016 roku Crypto.com urósł do rangi jednej z największych giełd aktywów cyfrowych na świecie z ponad 50 milionami użytkowników. Głównym interfejsem giełdy jest aplikacja mobilna, która pozwala użytkownikom łatwo kupować i sprzedawać kryptowaluty z bezpośrednimi onramami fiat.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0