Crypto.com inwestuje 145 mln dolarów w biuro w Paryżu

14 października 2022

Singapurska giełda kryptowalut wybrała stolicę Francji jako swoją europejską siedzibę.

Giełda kryptowalut z siedzibą w Singapurze ogłosiła 12 października 2022 r., że jej nowa siedziba regionalna odzwierciedla jej długoterminowe zaangażowanie we Francji i że planuje zatrudnić kolejnych pracowników, aby rozwijać swoje europejskie operacje. Dodatkowe zasoby zostaną przeznaczone na zwiększenie obecności marki Crypto.com poprzez zaangażowanie klientów i inicjatywy edukacyjne.

Crypto.com wybrał stolicę Francji jako swoją europejską bazę zaledwie kilka tygodni po tym, jak giełda zapewniła sobie zatwierdzenia regulacyjne w tym kraju. 28 września przedsiębiorstwo zostało oficjalnie uznane za Digital Asset Service Provider przez francuskiego regulatora rynku Autorité des Marchés Financiers. W tym samym miesiącu giełda otrzymała zgodę od Autorité de Contrôle Prudentiel et de Résolution, który jest odpowiedzialny za monitorowanie działalności bankowej i ubezpieczeniowej w tym kraju.

Założony w 2016 roku Crypto.com urósł do rangi jednej z największych giełd aktywów cyfrowych na świecie z ponad 50 milionami użytkowników. Głównym interfejsem giełdy jest aplikacja mobilna, która pozwala użytkownikom łatwo kupować i sprzedawać kryptowaluty z bezpośrednimi onramami fiat.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0