MetaMask ma już funkcje powiernicze dla inwestorów instytucjonalnych

2 października 2022

Portfel MetaMask Institutional dodał zarządzanie Cobo NFT do swojej rosnącej listy usług powierniczych dla inwestorów instytucjonalnych.

Inwestycje instytucjonalne zalewają świat kryptowalut, a zwłaszcza scenę tokenów niezbywalnych (NFT). W reakcji na napływ, MetaMask Institutional ogłosił kolejny dodatek do swojej oferty usług powierniczych dla klientów na poziomie instytucjonalnym.

Partnerstwo MetaMask z usługą Cobo w zakresie zarządzania i przechowywania NFT ma na celu stworzenie „platformy one-stop” dla dużych korporacji zajmujących się aktywami cyfrowymi. Chociaż MetaMask jest portfelem nie-custodialnym na poziomie przeciętnego użytkownika, instytucjonalny oddział portfela przyjmuje partnerstwa custodialne w różnych krajach na całym świecie. – Ze względu na wysoki poziom użytkowników i różne poziomy odpraw, instytucje wymagają dodatkowych funkcji, aby uniknąć wewnętrznych awarii i konsekwencji zaniedbań – mówi Tavia Wong, dyrektor ds. marketingu i rozwoju biznesu w Cobo.

Podczas gdy portfele takie jak MetaMask w przeszłości nie były uznawane za zbyt przyjazne użytkownikom, dodatek do oferty custodialnej nadaje priorytet użyteczności dla dużych inwestorów. Nowa integracja pozwala klientom instytucjonalnym wyznaczyć role wśród firmy obok wewnętrznych narzędzi współpracy. Według Tavii Wong rozwiązanie to umożliwia ograniczenie użytkowników w zakresie kupowania, handlu i sprzedaży zgodnie z zezwoleniem administratora. – Dzięki dostępowi multisig zapewnia, że żaden pojedynczy podmiot nie będzie w stanie kontrolować wszystkich aktywów, usuwając wszelkie pojedyncze punkty awarii – wyjaśnia Wong.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0