Moneygram z aplikacją mobilną obsługującą kryptowaluty

Firma umożliwia użytkownikom kupowanie, sprzedawanie i posiadanie kryptowalut za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Przedsiębiorstwo zajmujące się płatnościami cyfrowymi peer-to-peer poinfomowało, że użytkownicy w prawie wszystkich stanach USA i Dystrykcie Kolumbii mogą kupować, sprzedawać i trzymać kryptowaluty, a konkretnie Bitcoin, Ether i Litecoin za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej MoneyGram. Firma planuje dodać więcej walut cyfrowych do swojej aplikacji w 2023 roku, gdy tylko pozwolą na to globalne przepisy.

– Ponieważ zainteresowanie konsumentów walutami cyfrowymi nadal przyspiesza, mamy wyjątkową okazję, aby sprostać temu zapotrzebowaniu i wypełnić lukę między blockchainem a tradycyjnymi usługami finansowymi dzięki naszej globalnej sieci, wiodącym rozwiązaniom w zakresie zgodności i silnej kulturze innowacji fintech – powiedział Alex Holmes, prezes i dyrektor generalny MoneyGram.

Uruchomienie inicjatywy związanej z kryptowalutami jest częścią wizji firmy, której celem jest zwiększenie adopcji poprzez wprowadzenie rzeczywistych przypadków użycia kryptowaluty i blockchaina. Dodatek kryptowalutowy do swojej aplikacji był możliwy dzięki partnerstwu z Coinme, licencjonowaną giełdą kryptowalut i dostawcą kryptowalut opartym na API.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0