Moneygram z aplikacją mobilną obsługującą kryptowaluty

2 listopada 2022

Firma umożliwia użytkownikom kupowanie, sprzedawanie i posiadanie kryptowalut za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Przedsiębiorstwo zajmujące się płatnościami cyfrowymi peer-to-peer poinfomowało, że użytkownicy w prawie wszystkich stanach USA i Dystrykcie Kolumbii mogą kupować, sprzedawać i trzymać kryptowaluty, a konkretnie Bitcoin, Ether i Litecoin za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej MoneyGram. Firma planuje dodać więcej walut cyfrowych do swojej aplikacji w 2023 roku, gdy tylko pozwolą na to globalne przepisy.

– Ponieważ zainteresowanie konsumentów walutami cyfrowymi nadal przyspiesza, mamy wyjątkową okazję, aby sprostać temu zapotrzebowaniu i wypełnić lukę między blockchainem a tradycyjnymi usługami finansowymi dzięki naszej globalnej sieci, wiodącym rozwiązaniom w zakresie zgodności i silnej kulturze innowacji fintech – powiedział Alex Holmes, prezes i dyrektor generalny MoneyGram.

Uruchomienie inicjatywy związanej z kryptowalutami jest częścią wizji firmy, której celem jest zwiększenie adopcji poprzez wprowadzenie rzeczywistych przypadków użycia kryptowaluty i blockchaina. Dodatek kryptowalutowy do swojej aplikacji był możliwy dzięki partnerstwu z Coinme, licencjonowaną giełdą kryptowalut i dostawcą kryptowalut opartym na API.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0