Polygon weźmie udział w programie akceleracyjnym Disneya

19 lipca 2022

Platforma skalowania Layer-2 Polygon została wybrana do udziału w Disney’s 2022 Accelerator Program.

Polygon – platforma skalowania Ethereum – jest jednym z sześciu projektów, które zostały przyjęte do programu akceleracyjnego, który w 2022 roku koncentruje się na rzeczywistości rozszerzonej (AR), niefunkcjonalnych tokenach (NFT) i sztucznej inteligencji (AI). Jak podkreślił szef firmy, Ryan Watt, Polygon jest jedynym blockchainem wybranym do prestiżowego programu Accelerator Disneya.

Zgłoszenia do programu akceleracyjnego rozpoczęły się 22 kwietnia 2022 r., a zakończenie przyjmowania aplikacji nastąpiło 13 maja 2022 roku. W tym czasie Disney poinformował, że akcelerator będzie chciał przyciągnąć do siebie firmy w fazie wzrostu z wizją wywierania wpływu na przyszłość technologii i rozrywki. Do programu wybrano również dwa inne projekty Web3, w tym Flickplay, aplikację Web3, która pozwala użytkownikom odkrywać NFT za pomocą rzeczywistości rozszerzonej (AR), oraz Lockerverse, platformę do opowiadania historii Web3, która łączy twórców i marki. Pozostałe firmy to m.in. firma AR Red 6, firma 3D virtual e-commerce Obsess oraz napędzana sztuczną inteligencją firma Inworld zajmująca się tworzeniem wirtualnych postaci.

Polygon, znany kiedyś jako Matic Network, to skoncentrowany na interoperacyjności framework blockchain z pakietem narzędzi skalowalności wykorzystywanych do budowania zdecentralizowanych aplikacji (DApps) zgodnych z Ethereum. Rozwiązania skalowalności Polygon zostały skonstruowane w celu rozwiązania ograniczeń sieci głównej Ethereum, takich jak powolna prędkość transakcji (TPS) i wysokie opłaty transakcyjne.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0