Polygon weźmie udział w programie akceleracyjnym Disneya

Platforma skalowania Layer-2 Polygon została wybrana do udziału w Disney’s 2022 Accelerator Program.

Polygon – platforma skalowania Ethereum – jest jednym z sześciu projektów, które zostały przyjęte do programu akceleracyjnego, który w 2022 roku koncentruje się na rzeczywistości rozszerzonej (AR), niefunkcjonalnych tokenach (NFT) i sztucznej inteligencji (AI). Jak podkreślił szef firmy, Ryan Watt, Polygon jest jedynym blockchainem wybranym do prestiżowego programu Accelerator Disneya.

Zgłoszenia do programu akceleracyjnego rozpoczęły się 22 kwietnia 2022 r., a zakończenie przyjmowania aplikacji nastąpiło 13 maja 2022 roku. W tym czasie Disney poinformował, że akcelerator będzie chciał przyciągnąć do siebie firmy w fazie wzrostu z wizją wywierania wpływu na przyszłość technologii i rozrywki. Do programu wybrano również dwa inne projekty Web3, w tym Flickplay, aplikację Web3, która pozwala użytkownikom odkrywać NFT za pomocą rzeczywistości rozszerzonej (AR), oraz Lockerverse, platformę do opowiadania historii Web3, która łączy twórców i marki. Pozostałe firmy to m.in. firma AR Red 6, firma 3D virtual e-commerce Obsess oraz napędzana sztuczną inteligencją firma Inworld zajmująca się tworzeniem wirtualnych postaci.

Polygon, znany kiedyś jako Matic Network, to skoncentrowany na interoperacyjności framework blockchain z pakietem narzędzi skalowalności wykorzystywanych do budowania zdecentralizowanych aplikacji (DApps) zgodnych z Ethereum. Rozwiązania skalowalności Polygon zostały skonstruowane w celu rozwiązania ograniczeń sieci głównej Ethereum, takich jak powolna prędkość transakcji (TPS) i wysokie opłaty transakcyjne.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Login/Register access is temporary disabled
Compare items
  • Total (0)
Compare
0