Stack wydaje rodzinną aplikację do handlu kryptowalutami

15 września 2022

Nastolatkowie mogą spróbować swoich sił w prawdziwym handlu kryptowalutami instalując aplikację edukacyjną i handlową Stack.

Aplikacja do handlu kryptowalutami powstała w celu zaoferowania młodym entuzjastom kryptowalut lepszych alternatyw edukacyjnych w stosunku do tego, co mogą znaleźć od influencerów kryptowalutowych w mediach społecznościowych, takich jak Reddit i TikTok.

Program został wyposażona w kontrolę rodzicielską, a zakładane na Stacku konta są zgodne z przepisami Uniform Transfers to Minors Act, który pozwala rodzicom i opiekunom prawnym na utrzymanie własności konta i aktywów, dopóki ich dziecko  nie skończy 18 lat.

Szef firmy Stack Will Rush podkreślił, że u młodych ludzi istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na wiedzę o kryptowalutach. Jak zauważył, treści, które otrzymują, pochodzą przede wszystkim mediów społecznościowych lub postów na blogu, których merytoryczna jakość często jest wątpliwa. Rush powiedział również, że Stack próbuje wypełnić lukę na rynku poprzez budowanie treści, które będą rezonowały z nastolatkami. – 

Wszystkie nasze badania dotyczące Pokolenia Z wskazują, że jego przedstawiciele są samoukami, ale także, że podążają za trendami, które ewoluują w ciągu minut, a nie dni, miesięcy lub lat. Oznacza to, że zbyt często TikTok lub Reddit jest ich doradcą finansowym – wyjaśnił.

Rush rozwinął swoją myśl w wypowiedzi dla portalu informacyjnego TechCrunch. – Naszym celem jest bycie zaufanym kontem do demokratyzacji inwestowania dla młodych ludzi – powiedział.

Obok edukacyjnych treści kryptowalutowych, Stack oferuje usługi kupna, sprzedaży i posiadania siedmiu aktywów cyfrowych, w tym Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Cardano (ADA), Solana (SOL), USD Coin (USDC), Litecoin (LTC) i Polygon (MATIC). Zamiast pobierać opłaty handlowe, aplikacja do wymiany kryptowalut wykorzystuje opłatę za subskrypcję w wysokości 3 dolarów miesięcznie.

Aplikacja kryptowalutowa nie pozwoli również na transfery poza platformą na tym etapie. Ma to pozwolić firmie na wyeliminowanie do 98% wszystkich oszustw kryptowalutowych, które występują w branży.

Firma zasugerowała również, że zachęci to nastolatków do tego, by stali się długoterminowymi hodlerami, a nie do skupiali się na dzikich spekulacjach day-tradingowych. Aplikacja jest dostępna na urządzeniach z systemem Android i Apple, a użytkownicy w wieku lat i powyżej mogą się już w niej zarejestrować.

Wraz z uruchomieniem aplikacji, firma ujawniła również, że pozyskała 2,7 mln dolarów finansowania od Madrona Venture Group.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0