SuperRare planuje zwolnienia pracowników

12 stycznia 2023

Rynek tokenów niezbywalnych NFT poinformował o planowanej 30-procentowej redukcji personelu.

W tweecie prezes frmy John Crain napisał: „Startupy to balansowanie między zarządzaniem szybkim wzrostem a robieniem wszystkiego, co możliwe, aby zachować ograniczone zasoby. Podczas niedawnej hossy rosliśmy w tandemie z rynkiem. W ostatnich miesiącach stało się jasne, że ten agresywny wzrost był nie do utrzymania – nadmiernie zatrudniliśmy i biorę pełną odpowiedzialność za ten błąd”.

Crain nie określił konkretnie, jakie pakiety zwolnień otrzymają zwolnieni pracownicy, ale zaznaczył, że firma zrobi wszystko, co w jej mocy, aby pomóc im zyskać nowe możliwości i wspierać ich w przyszłych przedsięwzięciach.

SuperRare jest jednym z największych graczy w przestrzeni NFT, ale ma znacznie mniejszy wolumen obrotu niż konkurencyjne rynki NFT, takie jak OpenSea i Magic Eden. Według danych DappRadar, SuperRare nadzorowało obrót o wartości 663 tys. dolarów w ciągu ostatnich 30 dni, w porównaniu do 30-dniowego obrotu OpenSea o wartości 307 milionów dolarów i Magic Eden o wartości 80,1 milionów dolarów. Wynika to częściowo z modelu SuperRare, który jest bardziej skoncentrowany na sztuce, społeczności artystów i pojedynczych edycjach dzieł sztuki NFT w przeciwieństwie do modelu generowanego komputerowo awatara posiadającego tysiące tokenów w jednej kolekcji, który jest popularny na OpenSea i Magic Eden.

W swojej wypowiedzi Crain podkreślił, że pomimo spowolnienia wzrostu podczas rynku niedźwiedzia kryptowalutowego, SuperRare nadal koncentruje się na popychaniu do przodu swojej początkowej wizji otwarcia większego dostępu i ekspozycji dla cyfrowych artystów. 

„Mamy do czynienia z wiatrami głównymi, tak – ale pozostaje niesamowita nie przechwycona okazja, ponieważ kontynuujemy budowanie czegoś zupełnie nowego: globalnego renesansu sztuki cyfrowej, która jest przejrzysta, sprawiedliwa i do której każdy może uzyskać dostęp z dowolnego miejsca na świecie” – podsumował.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0