Trust Wallet z opcją kupna przez Binance Connect

23 czerwca 2022

Samoobsługowy portfel kryptowalutowy należący do giełdy kryptowalutowej Binance umożliwia użytkownikom zakup ponad 200 aktywów kryptowalutowych bezpośrednio z kart kredytowych lub debetowych.

Nowa opcja zakupu kryptowalut w Trust Wallet ma na celu uproszczenie procesu zakupu kryptowalut, umożliwiając zweryfikowanym użytkownikom Trust Wallet zasilenie portfela ponad 40 walutami fiat. Aby dodać środki do Trust Wallet za pośrednictwem Binance Connect, użytkownicy będą musieli przejść przez podobne kontrole Know Your Customer, jak w przypadku Binance. – Będzie on utrzymywał podobnie wysoki standard i proces jak KYC w Binance – poinformował rzecznik firmy.

Opłata za dodanie depozytów na Trust Wallet za pośrednictwem Binance Connect wynosi 2%. Integracja jest dostępna dla wszystkich klientów Trust Wallet z wyjątkiem tych, którzy znajdują się w krajach objętych restrykcjami, takich jak Stany Zjednoczone, Singapur, Chiny, kanadyjskie Ontario, Kuba, Białoruś, Krym i inne.

Integracja ma na celu zapewnienie użytkownikom bezproblemowej i uproszczonej metody dostępu do Web3, czyli zdecentralizowanych aktywów. „Wcześniej użytkownicy Web3 musieli przejść długi proces, aby bezpośrednio kupić kryptowaluty na blockchainach. Musieli to robić za pośrednictwem różnych scentralizowanych giełd, zanim w końcu wysłali swoje aktywa na blockchain” – czytamy w komunikacie.

Binance Connect to nowa spółka zależna Binance skupiona na technologii płatności fiat na kryptowaluty, która powstała w marcu 2022 roku. Bifinity otrzymała następnie ostrzeżenie od brytyjskiego Urzędu Nadzoru Finansowego (Financial Conduct Authority) w związku z partnerstwem firmy z firmą inwestycyjną Eqonex.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0