Władze Zipmexu opracowały plan naprawczy przedsiębiorstwa

29 sierpnia 2022

Azjatycka giełda kryptowalut zwróciła do Tajlandzkiej Komisji Papierów Wartościowych i innymi organami regulacyjnymi z prośbą o sporkanie w celu omówienia planu naprawczego firmy.

Przedstawiciele przedsiębiorstwa wystosowali prośbę o spotkania z regulatorem papierów wartościowych, w których wezmą udział również potencjalni inwestorzy firmy: „Poprosiliśmy o spotkania z Tajlandzką Komisją Papierów Wartościowych i organami regulacyjnymi w kraju, w którym działamy, aby przedstawić naszych inwestorów regulatorom i przedstawić nasz plan naprawczy agencjom rządowym” – napisano w komunikacie.

W ostatnich tygodniach firma prowadziła rozmowy z dwoma potencjalnymi inwestorami. Runda finansowania została pierwotnie zgłoszona w czerwcu, co sugeruje, że potencjalny zastrzyk kapitału nie był związany z niedawnymi kłopotami finansowymi firmy. „Inwestorzy, z którymi prowadziliśmy rozmowy, w pełni rozumieją nasz potencjał, a także podzielają naszą wizję i misję rozwoju gospodarki cyfrowej w Tajlandii i Azji Południowo-Wschodniej” – poinformowali przedstawiciele firmy.

Szacuje się, że runda finansowania może być warta 40 milionów dolarów przy wycenie 400 milionów dolarów. Przypomnijmy, że 15 sierpnia 2022 r. Zipmex uzyskał ponad trzymiesięczną ochronę przed wierzycielami. Przedsiębiorstwo ujawniło również, że transfery portfeli dla jego rodzimego tokena ZMT między jego portfelami Z i portfelami handlowymi zostały przywrócone. – Wznowiliśmy usługę Z Wallet i robimy wszystko, co możliwe, aby rozwiązać wyżej wymienione problemy. Mogę potwierdzić, że będziemy nadal iść do przodu, aby wznowić usługi, aby służyć naszym klientom skutecznie i sprawiedliwie – powiedział Akalarp Jimwilai, współzałożyciel Zipmex.

Obecnie firma prowadzi zgodne z przepisami giełdy w Tajlandii, Indonezji, Singapurze i AustraliiPod koniec lipca 2022 r. ze względu na zmienność rynku i ekspozycję na firmy takie jak Babel Finance i Celsius, Zipmex oficjalnie wstrzymał wypłaty portfeli. Od tamtej pory predsiębiorstwo stopniowo przywracało wypłaty dla wybranej liczby aktywów przechowywanych w Z Wallets, podczas gdy wypłaty portfeli handlowych zostały uruchomione ponownie włączone w lipcu.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0