40% spadków ceny Bitcoina w ciągu 2 tygodni to dużo

40% spadków ceny Bitcoina w przeciągu ostatnich dwóch tygodni to sporo. Bitcoin znajduje się w okresie spadku kursu, który osiągnął w ostatnich dniach poziom 3,520 USD. Spadki pozbawiły traderów zysków z wszystkich monet zakupionych w tym roku. W momencie pisania niniejszego artykułu kurs wahał się w granicach 3,900 USD, co stanowi około 40 procent spadku wartości BTC na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni. Rezultatem jest największy spadek cen od kwietnia 2013 roku.

To dramatyczny zwrot z 2017 roku, kiedy wartość osiągnęła 15 000 $ na początku grudnia, aby zakończyć swój rajd na wartości w okolicach 20 000 USD. Potem spadły ceny. W styczniu tego roku BTC stracił połowę swojej wartości szczytowej i nadal spadał. Spadek był szczególnie dynamiczny w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Spadek cen jest prawdopodobnie wynikiem serii forków, które miały miejsce w tym roku. Jeden z nich doprowadził do powstania Bitcoin Cash. Planowany hard fork Bitcoin Cash miał miejsce 15 listopada i towarzyszyło mu spore zamieszanie.

W obliczy nurkującej ceny Bitcoina i w oczekiwaniu na ustabilizowanie się sytuacji, proponuję Tobie odświeżenie podstawowych informacji na temat kryptowaluty:

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

CzasNaKrypto.pl
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0